| Miaw21 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest documentar?

The God Delusion:
http://www.youtube.com/watch?v=9FiHRVb_uE0

9 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

L-am vazut...toata propaganda atee.

| sabrina103 a răspuns:

Prozelistism ateu, e la fel cum alti incearca sa faca prozelitism cu alte religii.

NOname
| NOname a răspuns:

Găseşti nişte păreri şi aici:
http://www.tpu.ro/......v-9fihrvb/

Eu am o părere bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Richard dawkins e strambatul ala de soarta, intr-un scaun cu rotile care se lupta cu Dumnezeu.a ajuns vai de capul lui ca muritor de rand, si nu e in stare sa se ridice la lupta ca un viteaz cu toata mintea si desteptaciunea lui, isi duce lupta dar nu lupta cea buna, doar cu gandul? regret dar lupta cea buna se duce si prin fapte.si mai da si rod.

| Miaw21 explică (pentru anonim_4396):

Ma faci sa rad. Nu cumva il confuzi pe Richard Dawkins cu Stephen Hawking? Te rog...du-te la biserica si lasa TPU-ul in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Miaw21):

Ai dreptate. facut-am o confuzie. poti rade, no problem. daca ii consideram atat de importanti ii cunosteam pe amandoi si le impartaseam ideile.dar nu e cazul.am alte modele in viata mult mai necunoscute decat ei, dar mult mai bune pentru mine si viata mea.problema grava e ca nu prea is dus la biserica.asta e trist.dar nu-mi fac probleme.nu-ti face nici tu.viata e scurta.

| Polonic1 a răspuns:

Destul de amuzant dar nu la fel de amuzant ca Religulous.

| sublime89 a răspuns:

E un documentar foarte bun care spune adevarul. Dawkins stie ce vorbeste.

| ChrisNemo a răspuns (pentru Kalla):

Incearca sa lasi ignoranta pe homepage, inainte sa tastezi in tpu.ro.