| Joker a întrebat:

Ce parere aveti despre ceea ce se spune in acest mini documentar?

http://www.youtube.com/watch?v=uAm-kbzT7xw&list=FLl3vlTo CcImslrqyXvGYZmw

Doar cei ce stiu engleza se pot uita :D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi ceva dar este doar o teorie la fel ca biblia. Fiecare isi creeaza propria poveste pana ne lamurim cu toti.

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Offf, atata informatie peirduta de-a lungul timpului...
Eram pe Pluto de multa vreme daca nu aparea religia. crying

| Kalla a răspuns:

Fain.Pacat ca ateii si "realisti" neaga intotdeauna evidentele.Chiar daca le-ar aparea extraterestii in fata ei tot n-o sa creada pentru ca sunt incuiati la minte si nu vor sa accepte ca este ceva dincolo de stiinta lor. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kalla):

O fi ceva dar este doar o teorie la fel ca biblia. Fiecare isi creeaza propria poveste pana ne lamurim cu toti.

| neca a răspuns:

Bullshit

| marianvranceanul1 a răspuns:

E destul de interesant. Explica "Teoria astronautului antic".Mai incearca sa dezlege misterele umanitatii si sa explica ca anticii erau mult mai avansati decat am crede.