| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Călugărul diavolului. 23 august, Sfârşitul Lumii şi Rasputin?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

O parere foarte proasta.

| wenwynig a răspuns:

Bem cateodata o bere, doua. Tipul e de treaba, doar lumea este plina de prosti big grin

| BlackSulphur a răspuns:

Calul turbat al mortii, 31 februarie, Inceputul unui chibrit singuratic si Ion Luca Caragiale.

| dracu14 a răspuns:

23 august e o zi nenorocita, din 1595 nu s-a mai intamplat ceva bun pe data aia, ma rog, trebuie sa fi retard sa crezi predictia unui calugar alcoolic, ala nu era in stare sa prezica nici cand i se scoala *** ca sa mearga la curve da' pai sa prezica sfarsitul lumii

| Mădă0611 a răspuns:

Nenea ala era bolnav mintal, da' grav rau, cum poti sa crezi ceva ce a zis?

| ILoveMoon a răspuns:

Ne vedem pe 23 august la 23:59 si o sa mai fi aici