| UnZambetPentruToti a întrebat:

Ce parere aveti? Maine o sa fie sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

E doar un film, frate. Sa moara vanilia mea dar copiii din ziua de azi sunt facut gramada.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

11.11.11 e doar un film si nu se bazeaza pe realitate, deci nu vom muri.

| hummer24 a răspuns (pentru mgtow):

Am vazut si eu filmul,,,, slab film

| NoNameJunior a răspuns:

Nu cred. daca maine suntem in 11.11. 2011 este doar o coincidenta!

| Millanteria a răspuns:

E 11.11.11 si n-am murit! Astia delireaza complet.

| sorinL1 a răspuns:

Doar daca ai un IQ subunitar.

| hummer24 a răspuns:

NU cred laughing) da ar fi cool

| BRG a răspuns:

Nu

| panteravalcea a răspuns:

Daca nu crezi in Dumnezeu ai probleme.Cum sa fie? Citeste Biblia.Acrie clar ca nimeni nu va sti.Totu raul se trage de la americani iei sunt cei mai mari idioti

| UnZambetPentruToti explică:

oh go on chair ca aar fi col. revenit! s-ar putea?

| UnZambetPentruToti explică:

Cred in dumnezeu si stiu ca americanii sunt dusi cu pluta. eu doar am pus o intrebare mai asa-asa. funny.

| UnZambetPentruToti explică:

Americanii sunt idioti. e bine? cred in dumnezeu. e o intrebare funny pentru unii [ si pentru mine] si omg [ pentru altii]

| sorinL1 a răspuns (pentru UnZambetPentruToti):

E doar un film, frate. Sa moara vanilia mea dar copiii din ziua de azi sunt facut gramada.

| Izomer a răspuns:

Miku`...Nimeni nu stie cand o sa fie apocalispa.

Nici oamenii. nici ingerii. nici fiul ci doar Tata`L!

| Posesiv a răspuns:

Nu, sunt doar vorbe.

| Dootzy a răspuns:

Sper ca nu,pentru ca nu sunt pregatita.Dar daca ar veni, nu as fii chiar foarte incantata, poate doar putin entuziasmata ca experimentez asta.

| iceman12 a răspuns:

Au mai spus astia ca o sa mai fie sfarsitul lumii da de fiecare data il perdeam.Nu cred ca cineva ar crede in asa prostii

| Specialsnowflake a răspuns:

Ce ma iar e sfarsitu lumi straight face

| Crissui a răspuns:

Cu siguranta laughing.

| Lexuububles a răspuns:

Hmmm eu nu cred in asemenea chestii!