| alexxa29 a întrebat:

Voi credeti in SFARSiTUL LUMII? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Sfarsitul lumii? o prostie doar pentru a speria oamenii cu mass-media lor. Toata lumea s-a insipirat din filmul 2012 si nu este adevarat. De abia in anul 2100 si ceva va veni cu adevarat sfarsitul lumii cand o bucata din soare ne va lovi, pana atunci nu iti fa probleme. Dar pentru mai multe informatii urmareste in fiecare seara pe National Geographic la ora 20:00 o emisiune despre asa zisul "Sfarsitul lumii"

| alexxa29 explică (pentru Allinn):

Merci,o sa ma uit kiss

| Allinn a răspuns (pentru alexxa29):

Funditaa? happy

| alexxa29 explică (pentru Allinn):

Desigur happy

19 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Da, eu cred.

| Zodiac a răspuns:

Irelevant

| AdiSt a răspuns:

Eu nu cred..parerea mea este ca sfarsitul lumii este o mare porcarie, nimeni nu va sti cand va fi sfarsitul lumii.Este chiar comic ca indivizii(astrologii si astrobiologii) astia stiu deja data cand va fi sfarsitul lumii. ziua, ora s.a. Eu cred ca ziua de 21 decembrie nici nu va fi luata in seama, multi vor da uitarii, poate in aceea zi vor fi unele evenimente mai ciudate cum ar fi intreruperea curentului sau lipsa de semnal s.a, dar sfarsitul lumii nici gand! Sper ca ti-am fost de folos:D. uite si un site din care sa te mai documentezi http://www.descopera.ro/......vertisment ..si sa ai o zi placuta si linistita..la fel sa fie si cea de 21.12.12 :D

| alexxa29 explică (pentru AdiSt):

Multumesc! happy

| AdiSt a răspuns (pentru alexxa29):

Cu placere! happy

| deeadeea111 a răspuns:

Eu nu cred ca sfarsitul lumii va veni vineri chestia asta e un profit pentru unii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric nu!

| Wolfyye a răspuns:

Sfarsitul lumi...Cea mai mare inselaciune care am auzit-o vreodata.Nimeni nu poate sti cand va veni.In ultimii 10000 de ani s-au prezit 200 de "sfarsituri ale lumii" dintre care niciuna nu s-a adeverit.Asa ca nu te mai gandi la asta...

| MEandTHEWORLD a răspuns:

S-a inventat asta numai ca sa ia astia bani.Si eu pot sa ma duc maine la ziar sau la TV si sa zic ca pot sa vorbesc cu martienii. Sfarsitul o sa vina de cand cand vrea Dumnezu!

| r0b3Rt03 a răspuns:

Asta cu SFARSITUL LUMI, eu cred ca e o prostie, nimeni nu sti cand va fi SFARSITUL.

| Motanime a răspuns:

Neavand ce da la Tv inventeaza si ei ceva. Nu o sa vina niciodata cand spun ei. o sa vina atunci cand ne este scris.

| Sophie02 a răspuns:

Nu,nu cred.Chestia asta este si o strategie de marketing(stiu ca suna ciudat).NU stiu daca ai auzit, dar iti zic eu acum:mai ales in America firmele, magazinele etc.fac anunturi gen "Produsele sunt gratis, platiti doar daca nu vine sfarsitul lumii"(si cei care cred in chestia asta se vor trezi pe 22 decembrie fara bani).SI sunt multe chestii care sunt discutate la nivel global despre care noi nu stim.Un documentar interesant este The Illuminati-are legatura si cu muzica din ziua de astazi si cum ii afecteaza pe cantareti.

| secretcircle a răspuns:

Nu

| 9898 a răspuns:

Lumea cum a avut un inceput, va avea cu siguranta si un sfarsit!