| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre melodiile cu caracter creștin? Le ascultați? Va plac.Eu da,mă liniștesc și îmi dau pozitivitate, speranța dar alinare.
Chiar daca sunt ortodox ascult mult melodii neoprotestante pentru ca pur și simplu îmi ating inima.Sunt multe pe YouTube.Grupul Speranța,Adi Gliga,Rugul Aprins, Puiu Chibici etc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Te cred, reflecta slăbiciunea și neputinta și rezonezi cu ele.

| Helper07 a răspuns:

Incet, incet, Satan isi baga nosul si in ele(unele). Dar da, sunt frumoase melodiile, de-ar fi cantate mai cu viata... (de catre unii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiile cu caracter crestin...
Sa stii ca in ziua de azi esista multa muzica cu caracter crestin la text, dar cu caracter diavolesc la melodie.
Adica, cuvinte despre Isus, dar pe un sunet de rap, rock etc.

Cele enumerate de tine sunt destul de ok. Depinde si ce gusturi ai. happy