| toxic_3876 a întrebat:

Voi ce muzica ascultati cand aveti nervi? sau care sunt melodiile care va linistesc cand simtiti ca va explodeaza capu` de nerviangry

14 răspunsuri:
| playwithmylife a răspuns:

Paramore-misery business, crush, decode...linking parca.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O muzică ritmată, exclus cea lentă.
Pa, pa.

| Oanny a răspuns:

Pe mine muzica rock si house ma ajuta cel mai mult straight face si orice fel de melodie rock sau house pe care o gasesc pe net...de ex skillet-monster si morena

| Iubesc Limonada a răspuns:

Ascult melodii lente in general pian, vioara sau chitara acusticahappy

| ΔH a răspuns:

Daca vrei muzica intr-adevar linistitoare cauta muzica Amerindiana.
Poate nu ai intanit niciodata, genul, dar face minuni.
Am avut ocazia sa vad pe viu de cateva ori niste melodii cantate de amerindieni, si nu-ti pot descrie ce frumos era
http://www.youtube.com/watch?v=0dE77aF0wIs
http://www.youtube.com/watch?v=L5lZxqZZnkU
http://www.youtube.com/watch?v=vw3Jkf7mCmw

Poti cauta pe trilulilu "amerindieni" sau "de los andes" multe "formatii" nu stiu.

| virusel a răspuns:

Eu cand sunt nervos asc marilyn mansonlaughing) stiu ca pare ciudat, dar pe mine ma linisteste, dar daca nu esti fan/a rock incearca pink:X are multe melodi calme Glitter in the air este preferata mea.

| DeyuXd a răspuns:

Pai de obicei ascult teasta cu adda-minti murdare facute praf
sau adda-prietenie fumata
guess who-tu
loyal
da'' cruz
sper ca ti-am fost de foloswinking

| DeyuXd a răspuns:

Pff sau
incearca three days grace-never say never, over and over, i hate everything about you, on my own... etc. ce mai vezi si tu pe acololaughing is super tari melodiile

| DeyuXd a răspuns:

Three days grace-never too late *laughing

| ruxandraf a răspuns:

Stiu sentimentul...pai Jonas Brothers:Tell me why (nu radetibig grin)Mai incerc niste chestii putin rock(desi nu e genu meu) Pink poate.mai sunt cazuri in care nervii sunt combinati cu tristete, atunci ascult muzica lenta :pian.

| robyassassin a răspuns:

Eu cand sunt nervos sau agitat ascul lady gaga=poker face ca-mi place la nebunie