| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de melodiile creștine?

https://youtu.be/5s_dkyo_oZo

Mie îmi dau atâta liniște și alinare..precum cea de mai sus.
Dar mai sunt foarte multe de genul.
Nu contează că sunt ortodox, melodiile pocăiești sau creștin protestante sunt absolut SUPERBE.
Vouă vă plac?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Imi plac si ele.

| aumih16 a răspuns:

La americani se purta adica se asculta christian rock! dar asta mai demult adica hai sa zicem spunem pana in anii 90! dupa a scazut decazut! unii il vedeau pozitiv! altii il vedeau negativ! cam asta a fost treaba cu rock-ul crestin sau christian rock!

| Irinel15123532 a răspuns:

Da.