| yonela13 a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre satanisti? Dau funda la cel mai complex raspuns happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Http://www.bisericasatanista.org/category/intrebari-si-raspunsuri

http://ro.scribd.com/doc/33443141/Antonn-Szandor-LaVey-Biblia-Satanica

modern satanismul a capatat o aura simbolica neavand ca personaj principal pe satana si doar ca simbol aia is moderni
au o filozofie democratica
sunt de mai multe tipuri
uni nu cred ca exista dumnezeu dar il au ca simbol pe satana
in Romania potrivit ultimului recesesamant nu sunt satanisti nu sa declarat nimeni de aceasta religie
au porunci, reguli dogma, doctrina exact ca o religie

2 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

Că-s nişte anormali. La fel ca cei ce cred în Dumnezeu. happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A avea o credință, o convingere care nu aduce atingere vieții sociale nu însemană a fi anormal!
Cum un creștin crede în Dumnezeul său, așa și sataniștii!
Pa, pa.