| Ariyana a întrebat:

Imi puteti spune mai multe moduri prin care va puteti pune o dorinta? Toate modalitatile posibile pe care le cunoasteti.Aaa,da, si sa imi spuneti daca la voi au functionat vreodata happy.Va multumesc si ofer funda celui mai complex raspuns!

2 răspunsuri:
| Miki280 a răspuns:

Anul nou a fost un prilej bun de ati pune o dorinta, la 12 noapte se spune ca cerurile se deschid de 3 ori iar dorinta e auzita mai bine, ceva de gen. Maine dimineata tot asa, in ziua de Boboteaza se deschid cerurile. Cand sufli in tort de ziua ta, la orele gen :12.12, 01.01 etc, mereu imi pun dorinte, acum nu am stat sa vad daca se implinesc de obicei uit ce imi doresc. Dar merita sa incerci.

| SunneR a răspuns:

Nu ştiu dacă cred în dorinţe şi superstiţii. Dorinţele ţi le îndeplineşti tu, atunci când şti că e timpul să când ai tot ce îţi trebuie să o îndeplineşti. Am stat un an să-mi fac bicicleta şi am făcut-o la momentul potrivit.