| Octavian199 a întrebat:

Ce se intampla daca muncesc in ziua de sfanta Parascheva?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Produci plusvaloare și patronul sau statul îți va fi recunoscător

| Octavian199 explică (pentru sierra1):

Fara ars in iad? Nu ma bag daca nu e cu arderea in iad rolling on the floor

| mentholinks a răspuns:

Crezi ca se intampla ceva deosebit? Doar pentru tine muncesti, pentru familia ta, pentru viitorul tau. Crezi ca se supara sfanta Parascheva daca muncesti tu de ziua ei?

| Octavian199 explică (pentru mentholinks):

Se supara doamne, doamne rolling on the floorCe se supara pe cei de la Facebook, vami, etc, pentru ca aia sunt foarte pacatosi, muncesc in fiecare zi rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti dat afara de la munca avand in vedere ca e zi de lucru azi

| mentholinks a răspuns (pentru Octavian199):

Aha ok. Nu stiam. Atunci vezi tu cum te descurci.