| anonim_4396 a întrebat:

Ce semnifica ca am visat un preot care zboara peste casa mea si rade malefic?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar începem, nimic.Ai visat, nu? Știi că în visuri poți să faci orice, nu? Nu mai crede în semnificații de acestea, sunt doar șmecherii manipulatoare. Adică dacă visezi un câine mov, cu 5 capete și 3 dosuri, și îți zice,, cât e ceasul„și tu îi zici „cât ți-e nasul", crezi că chestia asta semnifică ceva? E doar imaginația ta, nu semnifică nimic

| Holiday a răspuns:

De la asta ti se trage:

https://www.tpu.ro/......a-gandesc/

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu înseamnă nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Probabil ca acel preot voia sa te exorcizeze!

Acum serios, visele fie sunt produse de propria minte ori date de catre divinitate sau fortele malefice. Acum tu ramane sa analizezi de catre cine a fost trimis mesajul. Gandeste-te.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ție așa ți-a murit minte când dai un asemenea răspuns?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un preot= reprezentamtul divinității, cu putere, care domină.
Preot care zboară = divinitatea în acțiune, dar de manieră înfricoșătoare, dacă zboară poate acționa din zbor pentru a pedepsi.
Peste casă, pe deasupra casei = casa este zona de securitate personală, de protecție. Deci te simți în nesiguranță.
preotul râde = dacă râde descarcă tensiunea din el, deci este pregătit de o acțiune.
Râde malefic. Este în contradicție cu misiunea unui preot.
Deci nu este preot, este o deghizare a altcuiva.

| BlackOldSun a răspuns:

Avengers : BOR Wars