| Playboyx a întrebat:

Am visat ca am decapitat pe cineva cu cutitul care mi-a intrat in casa, stie cineva ce semnifica asta? Am cautat pe internet dar tot ce scria e despre persoana mea daca am fost decapitat, insa eu am decapitat in vis.

7 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Poate avea mai multe semnificatii. Probabil ca incercai sa te protejezi sau ca esti o fire violenta. In orice caz, nu da crezare in vise. Visele sunt create de subconstientul nostru, iar acestea provin din temerile/fricile sau dorintele noastre.

| Moncherie a răspuns:

Sau poate te-ai uitat prea mult la Game of Thrones/urzeala tronurilor

Răspuns utilizator avertizat
| Moncherie a răspuns:

laughing foarte "pasnic"
Poate iti aducea o prajitira laughing si tu...ioi

| sublime89 a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme, sau te-ai jucat jocuri pe pc.

| vladuss09 a răspuns:

Oh doamne ce prostii spuneti unii. Mai bine taceti...
Visul nu semnifica nimic. Ai avut un vis ca oricare om, dar asta nu inseamna ca se va intampla ceva sa ca acel vis semnifica ceva.
Nu te speria, stai calm/a.

| florin616 a răspuns:

Subconstientu iti transmite faptul ca cineva din exterior iti pericliteaza linistea, sanctuarul tau