| Anisoara961 a întrebat:

Ce ziceti de asta? http://www.lovendal.net/......in-muzica/
De ce nu va intoarceti la Dumnezeu si sa incetati sa ascultati porcari?

Răspuns Câştigător
| LegionarulRoman a răspuns:

Adevarat. Majoritatea rockerilor a murit fie drogati fie datorita exceselor de medicamente si alcool.Nu erau normali la cap.

10 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Troll.

| Anisoara961 explică (pentru Thunderstruck):

Adica si cel care a facut articolul e troll? Genial.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Anisoara961):

Exact, cum te-ai prins?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bunicul meu a murit tot din cauza unui atac de cord. oare era si el roacker?

| Mădă0611 a răspuns:

laughing ce si-au gasit unii sa analizeze. Cati crestini mor la fel: atac cardiac, abuz de droguri, diverse afectiuni medicale [rolling on the floor], sinucidere, accidente auto [rolling on the floor], cancer, avione prabusite, cauze necunoscute [rolling on the floor), cumva moarte naturala?] etc? Praf si pulbere. La fel zic astia "inteligenti" de Stephen Hawking, care traieste de 50 de ani cu o boala care te omoara in cel mult 10 ani.

| M25M a răspuns:

Intr-adevar artisti rock precum Bon Jovi, Scorpions, Beatles etc care vorbesc in melodiile lor despre dragoste si pace sunt niste nenorociti care au facut pact cu Satana iar Dumnezeu, care se pare ca asculta rock, se oftica si ii pedepseste...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru M25M):

Si eu care credeam ca dumnezeu asculta manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare dar Lovedal nu un site de incredere, adica are o gramada de articole cotradictive, air mai apoi acest lucru e o prostie. Sunt si unele interesante, gen acela istorice dar unele sunt ridicole.

| BlackSulphur a răspuns:

Si tatal unei prietene a murit tanar de atac cardiac, si era popa... Interesant, nu? Si fara suparare, dar nimeni nu se poate intoarce la ceva inexistent (Sau sa se intoarca de unde NU a pornit)...

P.S.: Bad troll! Don't feed him!

| Xenya a răspuns:

Cele prezentate in articol sunt cauzele mortii prezente in viata cotidiana a oricarui om indiferent de religie.
Muzica rock este un gen de muzica la fel ca si oricare altul, de ce crezi tu ca D-zeu ii pedepseste pe interpretii de rock?