| CalatoriSpreCer a întrebat:

Cine a fost acela care i-a spus Domnului Isus urmatoarele cuvinte: "Tu ai cuvintele vietii vesnice."?

6 răspunsuri:
| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Nu ai draga google? ce rost isi au intrebarile astea, ce speri sa atingi...

| NAdrian a răspuns:

Simon Petru

| Ripqer a răspuns:

Iisus se scrie cu 2 i i II ii!

| Esperança a răspuns (pentru Ripqer):

Cine ne învaţă pe noi cum se scrie Isus laughing Vezi-ţi de mesajul din avatarul tău şi lasă-i pe alţii cu ii-urile, care oricum n-au nici o importanţă, decât în păstrarea turmei!

| Musique a răspuns (pentru Ripqer):

Bine măi "nimi k".
-later edit-
Bine că în avatarele voaste e ok dacă "nimic" e scris cu k. -.-

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Unde scrie?