| OctavianDanielMaria a întrebat:

Crestinilor, tarana putrezeste? Ca doar ziceti ca zeul iudeu l-a facut pe Adam din tarana.

44 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NotNamed a răspuns:

Frate, stii ca n.am nimic cu tine, amandoi suntem atei insa unele intrebari de.ale tale sunt amuzante si prostute, trebuie sa o recunoști ≈))))

Răspuns utilizator avertizat
| NotNamed a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Adevarat dar aia "unde scrie in biblie ca zeul iudeu a creat animalele hermafrodite" a fost penală rau, aia chiar a fost intrebare proasta, chiar daca era pusa de un ateu sau un religios indoctrinat.

Răspuns utilizator avertizat
| NotNamed a răspuns:

Hai sa nu generalizam. Daca stiinta nu era acum traiai in mizerie, in case de lut, media de viata era de 30-40 de ani asta cu muult noroc daca nu mureai de la cele mai simple boli cum ar fi apendicita, ciuma, sifilis care acum sunt tratabile cu antibiotice si operatii. Credeai ca pamantul e in mijlocul universului si soarele orbiteaza pamantul cel plat. Inteleg ca esti frustrat pe noi dar depindeti de noi, zi de zi. Iti e usor sa.ti ti banii in card, sa te uiti pe un smart tv, sa dormi intr.un pat si intr-o casa la cele mai bune standarde, sa te uiti la un film genial, sa stai pe telefon cand esti plictisit sau sa dispui de spitale, farmacii si asigurari medicale la tot pasul si pentru un amarat de cos. Inteleg ca esti crestin indoctrinat, dar fi si tu mai realist.

Răspuns utilizator avertizat