| LegionarulRoman a întrebat:

Cu ocazia Nasterii Domnului, va urez la toti Craciun Fericit si fie ca sarbatorile de iarna sa va lumineze mintea si sufletul!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Asemenea și ție.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Duucu a răspuns:

Unde e intrebarea?

| Inferno a răspuns:

Total eronat. "Cu ocazia Nasterii Domnului,..." pleci de la premisa ca s-a nascut, fara a avea o baza.
"iarna sa va lumineze mintea si sufletul!"
Poti demonstra existenta sufletului?
laughing
glumeam.
Craciun fericit!

| positivity a răspuns:

Mulțumesc.
Fie ca această sărbătoare să-ţi încălzească sufletul.
Crăciun fericit şi ţie!

| LoveToHate a răspuns:

Eu iti urez Craciun nefericit!

| LegionarulRoman explică (pentru LoveToHate):

Multumesc la fel!

| Niku3 a răspuns:

Multumim!
La fel si tie aceleasi urari, Craciun Fericit!

| LoveToHate a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Oh,nu,nu trebuie sa-mi multumesti, mi-a facut o deosebita placere sa-ti spun aceste cuvinte minunate si in plus iti doresc un an nou nefericit, plin de ghinion, sa nu ti se indeplineasca nici un vis, sa fii deprimat si singur.Ghinion in tot ce faci!

| LegionarulRoman explică (pentru LoveToHate):

Ca si asa am prea mult noroc, nu-i asa happy.Mai taie din ele, da-le draq!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asemeni.

| EmaS a răspuns (pentru Inferno):

Dar El chiar S-a nascut.

| EmaS a răspuns:

Multumesc.Fie ca Nasterea Domnului sa va lumineze sufletele si casa, sa aveti parte de sanatare, belsug si fericire!

| Raniia a răspuns:

Iti doresc din toata inima multa pace si liniste sufleteasca, un An Nou binecuvantatat!

| AlexeHellsing a răspuns:

Crăciun Fericit și ție!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Multumesc,asemenea si tie, sa ai parte de un Craciun fericit cu liniste, sanatate, bucurii, impliniri.
Te pup!