| Alexandrelu a întrebat:

Cum a sfârșit femeia lui Lot? Primul răspuns fundița!

Răspuns Câştigător
| Tadeus a răspuns:

Doi ingeri lau avertizat pe LOT sotia lui nu la ascultat si soţia lui Lot a devenit un stâlp de sare.

13 răspunsuri:
| Alexandrelu explică (pentru Tadeus):

Felicitari!

| Tadeus a răspuns (pentru Alexandrelu):

Mersi!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu-ti mai da funda singur.

| Alexandrelu explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Vreau să văd cum intri în 2 conturi diferite, sa cauti sectiunea religie, întrebarea aceasta si să scrii la amandoua într-un minut. Multă baftă!

| martzian a răspuns (pentru Alexandrelu):

Hai ca nu e greu... happy Ai dat exemplu ca se poate!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Alexandrelu):

1.)Descid Google Chrome si InternetExplorer.
2.)Pun un prieten sa deschida un alt calculator si sa dea raspunsurile pe care i le dau.
3.)Pun 3 intrebari odata si apoi intru pe celalalt cont si le raspunzi
In orice caz, ori ma crezi retardat, ori esti tu mai slab cu duhul.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Alexandrelu):

Nimeni nu intra pe religie si intrebarile tale se vor gasi pe prima pagina cel putin 2 ore.
Tie ti-ar cam trebui o suspendare.
In plus, spune cine este celalalt tip si de ce va raspundeti unul altuia daca spui tu ca nu esti tot tu.

| unbaiatanonim a răspuns (pentru Alexandrelu):

Copy paste la link si gata. Lasa vrajeala, pe cine pacalesti? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Exact. ctrl+shift+n sa deschizi tab privat si sa fii logat cu doua conturi + copy/paste. practica asta se foloseste de spammeri dar la el ce rost are ma intreb?

| unbaiatanonim a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta merge si la firefox?

| monstrulet a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Nu, firefox trebuie sa inchida ce faceai ca sa intre in modul privat. Doar cu chrome si opera poti sa deschizi direct tab privat.

| unbaiatanonim a răspuns (pentru monstrulet):

Ce misto big grin. Noul update de la firefox are taburi din alea ca la chrome si opera. Plus ca daca dai scroll down nu se duce brusc.

| monstrulet a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Avea si inainte chestia asta cu scroll-ul, numai ca nu era bifata(nu stiu de ce).