| KyLerMzQ a întrebat:

Cum au disparut dinozaurii? Funda la cel mai stupid raspuns.

35 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

DIn pricina meteoritului Chicxulub.

| Maxim96 a răspuns:

Din cauza unui meteorit, cel putin asa spune stiinta!

| Polonic1 a răspuns:

Erau emo.S-au plictisit de viata.

| milan9 a răspuns:

În timpul lui Noe, clar, erau deja dispăruţi... happy

| Inferno a răspuns (pentru Exilee):

Au botezat meteoritul cu numele orasului unde se presupune ca ar fi cazut? Unde ai gasit asta?

| FataOreo a răspuns:

A descoperit Fuego mașina timpului și s-a dus să le cânte. simple as that.

| benny34 a răspuns:

Nu as fi foarte sigur ca au disparut, cel putin nu toti.

| Alphawolf a răspuns:

S-au macelarit intre ei din cauza convingerilor religioase diferite. Iar pe putinii supravietuitori i-au terminat mustrarile de constiinta.

| Andrei123Andrei a răspuns:

Si-au taiat venele.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Dinozaurii nici n-au existat vreodata, paganule! Dumnezeu nu a creat dinozauri, El a facut doar pe Adam si Eva, pacatosule...care esti tu un pagan pacatos! Ai sa arzi in Iad pentru intrebarea asta! Stiu eu, din sursa sigura. devil

NOname
| NOname a răspuns:

Http://i.imgur.com/7ZM558U.jpg

| KyLerMzQ explică (pentru мιнαɛℓα36):

Daca n-au existat cum explici oasele lor? Desteapt-o, daca nu sti sa raspunzi informeaza-te apoi raspunde.

| M25M a răspuns (pentru KyLerMzQ):

Ironie- nu suntem fani?

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru KyLerMzQ):

Am dedus din intrebare, ca vrei raspunsuri stupide! Asta ceri, asta ai! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au murit din cauza războiului.Maimuțele au câștigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu se stie daca au existat vreo data

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta chiar că e culmea scepticismului. : ))
De ce n-ai fi măcar 1% pe atât de sceptic şi când vine vorba de prietenul tău imaginar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

E vizual daca vrei sa stii pentru tine e imaginar deoarece nul respecti

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar cu scepticismul cum rămâne? Sau ţi-l amputezi când vine vorba de zeul tău?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Cred ca nu ai cu cine discuta.CAutati o tema mai serioasa semeni a copil.Ce scepticism dacsa eu nu sunt sigur de asa existente.Da de dumnezeu sunt sigur care-i treaba? Cati ani ai?

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, mulţam, deşi era o întrebare retorică.

| Inferno a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e vizual suferi de o boala psihica. Consulta un psihiatru.

| ViorelTeVede a răspuns:

Http://www.ortodoxia.md/articole-preluate/2237-dinozaurii-si-biblia

Nu cred ca ai citit ceva mai stupid vreodata;).

| ErrorFound a răspuns (pentru KyLerMzQ):

Satana le-a plantat! (abureala) laughing

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa respecti ceva inexistent?

| DiamondEyes a răspuns:

Elodia a fost de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Ce te face a crede ca e inexistent?

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce te face a crede ca e existent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

1.A creat omul si natura, universul etc
2.Am avut experiente proprii
3.Se si sau inplinit cele din scriptura
4.El se mai arata si astazi oamenilor, poti gasi orunde marturii cu duiumul
Si ar mai exista si alte motive insa raspunde si t u la intrebarea mea de sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Inferno):

Si tusuferi de o boala oculara ati recomand un oculist.Frate esti orb