| PedoBarbie a întrebat:

Dacă i-ai întâlni pe Dumnezeu şi Satan ce ai face?

Răspuns Câştigător
| GRs a răspuns:

M-as trezi si mi-as da seama ca doar am visat.

14 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

As ingenunchea inaintea lui Dumnezeu si i-as multumi pentru ca m-a mantuit.

| tavadaresti a răspuns:

Tocmai pentru noi oamenii nu este posibil, nu sunt de aceeasi natura cu a noastra>Biblia.....ne ofera raspuns

| C0nstantin a răspuns:

M-as pune sa beau o bere cu ei si m-ar bate gandul sa o pun si de o miuta cu ei...

| tavadaresti a răspuns (pentru EmaS):

Cum vei stii ca esti mantuita ema? dupa ce iti vei da seama?

| comandamente a răspuns:

An realitate nu te poti intalni niciodata cu Dumnezeu datorita neangaduiri.Ioan 1.18

| dracu14 a răspuns:

Mi-as da 2 palme sa ma trezesc

| Høst a răspuns:

Le-aș trage-o.

| Hombre a răspuns:

Ii invit la un sprit.

| Inferno a răspuns:

As rade ca un dement.

| OOOLEOOO a răspuns:

Asi fuma Marijuana cantand Nyabinghi, nu au nici o legatura cu mine.

| robertasanda a răspuns:

As cadea la picioarele lui Dumnezeu si i-as spala mainile si picioarele.La Satana as lua un cutit si i l-as baga drept in piep.

| cristi202 a răspuns:

La Dumnezeu, as zimbi, si i-as multumi pentru toate, ceea ce si fac in fiecare dimineata, la Satan, as sta cuminte si linistit (chiar de as avea o teama imensa in suflet), si as astepta rugindu-ma ca Isus sa vina si sa il faca sa plece de la mine, ca si atunci cind mi s-a aratat.

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

M-as duce la un control psihiatric. Sa iti dau un citat: "Daca tu vorbesti cu dumnezeu, esti credincios. Daca dumnezeu vorbeste cu tine esti nebun."