| Ecea a întrebat:

Daca sunteti asa credinciosi, de ce nu mergeti toti la manastiri sa va calugariti?
Este un mare pacat sa stai pe internet, o spun chiar calugarii.
Este un mare pacat sa ai relatii sexuale.

De ce nu mergeti toti pe calea voastra cea buna si pierdeti vremea pe internet?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@NICK: Orgi (instrumente muzicale asemanatoare pianului), sau orgii (petreceri cu tenta erotico-pornografica)?

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti suparat pe ceva iar cuvintele tale arata revolta, ce se ascunde in spatele acestei frustrai?
Arunci cu "pietre" batandu-te in piept cu pumnii si usor usor o sa faci vanatoare de asa zisi credinciosi.
Le asumi multora o haina pe care nou au decat in cuvinte pe internet, te amagesti amarnic daca ai impresia ca ceea ce ai scris sunt folositoare unui credincios, in fapt nu-i gasimt citindu-ti randurile ori urmandu-ti sfaturile de vreme ce in ele se vede asa de mult si suparare.

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Atunci u dc stai pe net? mai intai du-te u dupa aia zici asta celorlalti. si sa ai relatii sexuale nu e un pacat pentru ca asa nu o sa mai existe copii si alte generatii baai.

| crysstyann a răspuns:

Cine a zis ca mantuire exista numai in manastiri te poti mantuii oriunde daca respecti poruncile lui Dumnezeu.