| albaKiara a întrebat:

De ce ateii urasc asa de mult crestinii si pun in discutie doar Biblia si nu alte religii? Aveti ceva personal cu noi sau ce? Am observat ca in orice intrebare ateii batjocora,injura, huluiesc si umilesc Crestinismul ca la mahala si dupa mai si vorbesc de RESPECT cand sunt ei cei ce ar trebui sa respecte religiile celorlalti! Intrebarea mea este: de ce nu ne respectati si pe noi ca si voi sa fiti respectati?

61 răspunsuri:
| miriam18 a răspuns:

Pentru ca sunt inspirati de satana sa il defaimeasca pe Dumnezeu treaba lor pana la urma toti ajungem la judecata