| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce s-a sinucis Iuda? Ca doar a facut parte din planul zeului iudeu.

13 răspunsuri:
| Antisistem11 a răspuns:

I-ai blocat cu întrebarea asta...

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru Antisistem11):

Voi doi vă potriviți de minune!
Unul aberează iar altul îl elogiază!
rolling on the floor

| rapandula a răspuns (pentru iurii75):

Iar tu nebunul de langa regina si rege, daca stii ce zic.winking

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Transmite-i lui apollo - "Sui calare pe cal și întoarce-te de unde ai apărut, dacă știi ce zic."

| 5minute a răspuns (pentru rapandula):

Sui calare pe cal și întoarce-te de unde ai apărut, dacă știi ce zic.

| nicucostea855 a răspuns:

Nu a facut parte din planul lui Dumnezeu. Capacitatea lui Dumnezeu de a prevedea nu inseamna ca el le face sa se intample. E ca si cum ai spune: prevad ca maine va fi asa in functie de modul general de evolutie a evenimentelor in anumite conditii si da a doua zi se intampla asa cum ai prevazut.

| nicucostea855 a răspuns (pentru Antisistem11):

Nu a blocat pe nimeni.

| Meme10Meme a răspuns:

Nu stia ca e planul lui Dumnezeu. Recomandarea mea, n-are rost sa produci conflicte intre tei si atei.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ma rog, n-am citit biblia in intregime. Am presupus ca nu stia. Inseamna ca s-o sinucis pentru ca a realizat ca este un tradator.

| SingleForOne a răspuns:

Asta se întâmplă când te încrezi într-o lume falsă, diavolul îți șoptește în ureche, ambele părți te vor lăsa, și te trezești la realitate. big grin Iuda s-a trezit mai târziu, Dumnezeu să-l ierte!