| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atâtea întrebări la religie?

69 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Ca trebui si pe tema asta.

| 4b a răspuns:

laughingla celelalte categorii e cam slabut sau? ...Cicci, lumea iubeste religiawinking

| Kramerwalt a răspuns:

Curiozitatea,asta ma impinge pe mine sa scriu la aceasta categorie, vreau sa aud si alte pareri, sa incerc sa fac pe cineva sa creada ca Dumnezeu exista, cum la fel incearca si altii sa ma faca sa cred ca nu exista, intelegi tu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ai lămurit yawn

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 4b):

După un timp e plictisitor deja whistling

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

De ce sunt atatea intrebari la Adolescenti?

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă nu ești extrem de prost poți să observi motivele dintr-o simplă privire, nu e mare filozofie, dar tu simți nevoia să întrebi, nu poți să gândești. Na, dacă vrei îți înșir motive: Multe întrebări puse la mișto, de amuzament, oameni care se cred mai inteligenți unii decât alții și așa apar și tone de certuri și întrebări contradictorii, îndoctrinați care vor să-și împrăștie credința, nehotărâți care vor un motiv să creadă/ să nu creadă în ceva și lista continuă. Dacă nu ai probleme cu ochii ai putea să vezi și tu de ce pune lumea întrebări.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Înțeleg dar nu pricep [-O

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Mă provoci? billy

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,nu prea este vina mea :-P

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing cauta intrebarile care te atrag de la categoria astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Ce? laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

:-P

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Scrie ceva happy

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ramas fara cuvinte :-P, asa sunt eu ma emotionez repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 4b):

O parte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Am zis ceva greșit?

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar orice cuvant spus de tine ma face sa ma pierd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi paranoic laughing sau ești un fricos care se sperie și de umbra lui?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Glumești star

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fata și sunt piromană, deci dabia aștept să-mi dai foc la casă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Așa voi face liar

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau eu sa glumesc, din pacate nu este asa(cand vorbesti cu cineva ca tine, glumele sunt de prisos doar dragostea domneste)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Eu nu mă joc cu astfel de foc, ești fată? rolling on the floor

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu sunt fată, am mințit, sunt hermafrodit. Acum revenind la subiect, cu ce foc te joci?batting eyelashes

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

Cu inima mea!

| FucktheSystem a răspuns (pentru Kramerwalt):

Sigur nu cu penisul tău?

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

Mai hai sa nu exageram, te rog! Sa pastram o discutie cu limita bunului simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Secret cool
Nu-mi pasă de fapt ce ești, din partea mea poți fi și Fulga rolling on the floor

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal,tu te joci doar cu focul ce arde mohnit in inima mea.Off...ce greu este, daca ai stii