| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atâtea întrebări la religie?

69 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

De ce sunt atatea intrebari la Adolescenti?

| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Pentru că aici sunt mulți adolescenți, puțini bătrâni, simplu nu?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sunt atatea intrebari la D&S?

| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Cât timp ești tânar nu prea știi dragoste, cand știi, deja ești bătrân laughing

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Salut!
Oamenii cred ca se pricep la 2 lucruri: agricultura si religia.

Uita-te la intrebarile populare si o sa vezi ca top 3 e format din intrebari de la categoria relgie (tu esti pe locul 2).

Pur si simplu omul simte nevoia sa se se contrazica si unde e mai usor si mai frumos daca nu pe un subiect care nu se mai termina.

| Kramerwalt a răspuns:

Curiozitatea,asta ma impinge pe mine sa scriu la aceasta categorie, vreau sa aud si alte pareri, sa incerc sa fac pe cineva sa creada ca Dumnezeu exista, cum la fel incearca si altii sa ma faca sa cred ca nu exista, intelegi tu!

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Înțeleg dar nu pricep [-O

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,nu prea este vina mea :-P

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Ce? laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

:-P

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Scrie ceva happy

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ramas fara cuvinte :-P, asa sunt eu ma emotionez repede.

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Am zis ceva greșit?

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar orice cuvant spus de tine ma face sa ma pierd.

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Glumești star

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau eu sa glumesc, din pacate nu este asa(cand vorbesti cu cineva ca tine, glumele sunt de prisos doar dragostea domneste)

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Dragoste la prima vedere? blushing

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact,sper ca imi voi primii inima inapoi vreodata.Sau poate ca esti o hoata profesionista si ai furat-o pentru totdeauna.

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Ce vină are inima dacă este furată?
Ce vină are soarele dacă topește gheața?

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne,ce cuvinte marete, Ce om, cum sa nu te indragostesti? cum oare?
(Acum lasand putin gluma am 14 ani eu habar nu am ce e aia dragoste dar imi place sa vorbesc:-P)
Nicim nu ramane nepedepsit draga mea, si soarele va primi pedeapsa si hoata de inimi la fel.

| 4b a răspuns:

laughingla celelalte categorii e cam slabut sau? ...Cicci, lumea iubeste religiawinking

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

După un timp e plictisitor deja whistling

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing cauta intrebarile care te atrag de la categoria astawinking

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

O parte laughing

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Așa voi face liar

| kbej a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate!

| daassh a răspuns:

Ca trebui si pe tema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ai lămurit yawn

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă nu ești extrem de prost poți să observi motivele dintr-o simplă privire, nu e mare filozofie, dar tu simți nevoia să întrebi, nu poți să gândești. Na, dacă vrei îți înșir motive: Multe întrebări puse la mișto, de amuzament, oameni care se cred mai inteligenți unii decât alții și așa apar și tone de certuri și întrebări contradictorii, îndoctrinați care vor să-și împrăștie credința, nehotărâți care vor un motiv să creadă/ să nu creadă în ceva și lista continuă. Dacă nu ai probleme cu ochii ai putea să vezi și tu de ce pune lumea întrebări.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Mă provoci? billy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi paranoic laughing sau ești un fricos care se sperie și de umbra lui?hee hee

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fata și sunt piromană, deci dabia aștept să-mi dai foc la casă.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Eu nu mă joc cu astfel de foc, ești fată? rolling on the floor

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu sunt fată, am mințit, sunt hermafrodit. Acum revenind la subiect, cu ce foc te joci?batting eyelashes

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

Cu inima mea!

| FucktheSystem a răspuns (pentru Kramerwalt):

Sigur nu cu penisul tău?

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

Mai hai sa nu exageram, te rog! Sa pastram o discutie cu limita bunului simt.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Secret cool
Nu-mi pasă de fapt ce ești, din partea mea poți fi și Fulga rolling on the floor

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal,tu te joci doar cu focul ce arde mohnit in inima mea.Off...ce greu este, daca ai stii

| FucktheSystem a răspuns (pentru Kramerwalt):

E în limita bunul simț, n-am zis cuvântul cu p, am vorbit cu termeni elevați. O seară bună dragă domnule.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Fulga nu, dar mereu mi-am dorit să mi se spună Fuego.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Alo, la postarea mea CIOCU MIC ȘI JOC DE GLEZNA, priceput?
Fără cuvinte urâte not listening devil

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai Cicci sper ca stii ca glumesc, nu esti suparata nu? Imi pare rau oricum si imi cer scuze daca te-am deranjat.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Ști că mă doare în ( a se pune orice cuvânt care să nu fie urât în acest spațiu) de postarea ta și de sensibilitatea ta la cuvinte urâte, nu?batting eyelashes

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

O seara la fel de buna ca sufletul dumneavoastra va doresc si eu scumpa doamna.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Kramerwalt):

La fel de bună ca sufletul meu? Deci îmi doriți să ard în chinuri, stimate domn?

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Doare tare?batting eyelashes

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

Iubita mea doamna, in imaginatia mea de om vesnic indragostit orice femeie are un suflet frumos:-P

| FucktheSystem a răspuns (pentru Kramerwalt):

Domnule, vă cheamă cumva Eminescu Mihai?

| Kramerwalt a răspuns (pentru FucktheSystem):

Nu trebuie sa ma cheme Eminescu ca sa am amorul in sange.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Hai că îmi placi tot mai mult laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate pe mine ma placi mai mult, ai gresit!

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, mă doare unghia celui de-al doilea deget de la piciorul drept...și doare destul de tare.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Cât de romantic e Dany sigur o să-ți vindecă unghiawinking

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Nu am greșit, zici de dragoste chatterbox dar nici măcar cerere de prietenie n-ai trimis laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dragostea m-a facut sa uit de asta, multumesc ca tu mi-ai adus aminte inseamna ca iti pasa!

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ca suntem si prieteni, putem continua draga mea sa ne traim visul frumos(din care sper sa nu ne trezeasca FucktheSystem, o sa fie geloasa)

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Religie 8201
adolescenti 371752
dragoste si sex 144134

| Pitzipoanca a răspuns:

Pentru ca e plin de distrusi pe aici.

| MauiNight a răspuns:

In biblie scrie ca dupa ce te masturbezi, esti obligata sa pui o intrebare despre religie/credinta.

| anonim_4396 explică (pentru MauiNight):

Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Of,draga mea am stat cateva minute fara tine si deja am simtit ca mor, ce mai faci?

| anonim_4396 explică (pentru Kramerwalt):

Priveam cerul sa văd o stea, dar n-am văzut decât o pisică în copac.

| Kramerwalt a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce frumos pare orice cuvant iesit din gura ta.

| raymusic5432 a răspuns:

Ca dumnezeu nu exista de aia e plin de intrebarii, la gradinita e plin de intrebarii despre alba ca zapada la noi e despre un evreu mos

| kbej a răspuns:

Religia este importanta!

| maryand12 a răspuns:

Pentru ca sunt multi crestini si multi atei care se cearta si cearta si cearta...

| Dragosteanurespectareguli a răspuns:

Sunt asa multe intrebari pentru ca na mai sunt oamani care mai cred si ei in religie.