| gaby37 a întrebat:

De ce sunt numai atei pe acest site

52 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gaby37 explică (pentru Danutza27):

laughing)))))) tare ultima propozitie

| gaby37 explică:

Nu ma refeream ca toti sunt atei am gresit cand am scris tongue

| gaby37 explică (pentru SaintOcea):

Da ce sloboz n-avem voie sa insultam pai daca esti tampit ce vrei sa mintim ne facem pacate >:

| Infernia a răspuns:

Da de ce intrebi atat?

| aliceinchains a răspuns:

Nu stiu de ce sunt numai atei... mie-mi place aici, m-am asezat confortabil la "Religie", mi-am pus o perna si stau si ma uit la ce mai debiteaza crestinii...si rad, si uite asa am o zi mai buna!

| gaby37 explică (pentru aliceinchains):

laughing da sigur o sa vad cum mai razi cand va veni sfarsitu

| aliceinchains a răspuns (pentru gaby37):

Da, da, si o sa ard in Iad, in focul vesnic, bla, bla. Ok, bine...

| Cristianne a răspuns:

De perișoare.

nu sunt numai atei pe site.

| gaby37 explică (pentru aliceinchains):

Ptiu ptiu
ptiei satana ptiei laughing

| Deny1333 a răspuns:

Eu sunt parţial deistă, deci... whistling

| mekage a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Tu cu**o crestini nu pupa boase ei se roaga si il iubesc pe domnul dar tu vad ca nu ca esti o proasta diaia

| eugenl a răspuns (pentru nesuferit):

Dumnezeu nu da cu parul, intreaba pe oricine

| Catalinnna a răspuns:

Buna intrebare. Poate pentru ca majoritatea ateiilor nu s-ar contrazice pe acest site daca fiecare ar sti exact care este pregatire fiecaruia, fara a mai apela astfel, cu atat usurinta la cuvinte jignitoare. Daca si-ar marturisi convingerile in fata unui preot, de exemplu, cu siguranta ar primi atat de multe argumente ca sa inselat ca ar intra in pamant de rusine si ar vrea sa plece cat mai repede, regretand timpul in care L-a contestat pe Dumnezeu si pe intreaga Sa creatie.
Poate ca o data cu trecereatimpului, lucrurile vor evolua, in bine.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru mekage):

U made me cry
Hai treci si pupa Boase in continuare ca te pricepi!

| Necrophagist a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu o propuneam desi nu eram ateu...eram pe sectia s&f, raspunsurile imi erau pline de teologie.acum am ajuns sa fac teme

| Necrophagist a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Majoritatea nu stiu ce-i ala agnosticism

| Necrophagist a răspuns (pentru Deny1333):

Suna misto

| mekage a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

In primul rand eu nu pup boase poate tu
in al doilea rand vad ca esti cu adevarat o proasta
nu sti ce inseamna crestin
in al patrulea rand cei care (slavesc) mostele isi exprima vlavia lor mare si iubirea
daca intelegi bine daca nu nu mai comenta