| anonim_4396 a întrebat:

Majoritatea utilizatorilor de pe acest site sunt atei sau creştini?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Din cate am observat majoritatea cam sunt atei pe-aici, prea putini crestini daca mai sunt, vai si amar de capul nostru.
Te pup!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când vine vorba de religie, nu ai treabă, nu te bagi!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Legiuitoarea):

laughing

| Legiuitoarea a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Bună.
Decât să înceapă vreun balamuc pe aici, mai bine lipsă! Se aprin repede spiritele...
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Asta din lipsa de inteligenta.
Craciun fericit si tie...

| martzian a răspuns (pentru Legiuitoarea):

laughing

| Zenicide a răspuns:

Lesinati.

| Thunderstruck a răspuns:

Normal ca sunt crestini, 98% din romani s-au declarat crestini la ultimul recensamant.E si normal sa fie mai multi crestini.Cred ca e o proportie de 85% crestini, 10% atei, 5% alte religii, din cate am observat, nu i-am intrebat pe toti sa stiu, asta e parerea mea umila.

| RAY a răspuns:

Cred ca majoritatea sunt crestini, asa cum o arata si recesamantul 98% din romanii sunt crestini
doar 21000 sunt ateii
25000 sunt non religiosi

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Multi asa zisi crestini deoarece zic nu ne-am botezat noi sunt f. putini practicanti; neoprotestantii nu sunt crestini ei au numai un Dumnezeu al lor care-i iarta indiferent ce pacate fac - e ca si cum n-ai plati ce cumperi. Sper sa-ti fie de folos raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, nu stiu, si nici nu-mi pasa. Conteaza acest aspect?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt români. Deşi unii nu arată acest aspect.

| AlexeHellsing a răspuns:

Nu știu, dar nu contează câți utilizatori sunt, ci contează câți utilizatori sunt activi, iar în acest aspect,, competiția,, e strânsă.

Răspuns utilizator avertizat
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Atei,alte religii si restul!

| eu123456789 a răspuns:

Cred ca crestini.

| KATALYNNKOWX a răspuns:

Crestini.