| AndraRox a întrebat:

Dragi atei, cunoasteti crestini politicosi, amabili si deschisi care v-au format o impresie buna din mai multe puncte de vedere?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Asa e. happy Si ar fi bine sa nu ne lasam descurajati de unele exemple negative. Alea sunt peste tot, dar importanti sunt oamenii respectuosi, indiferent ca sunt crestini sau atei.

38 răspunsuri:
| AndraRox explică (pentru sublime89):

Ar fi frumos sa descopere si altii acest lucru... happy

| AndraRox explică (pentru Inferno):

Nu, nu este normal. Nu inteleg de ce simti nevoia sa ironizezi, nu este cazul.

| AndraRox explică (pentru DarkAndDreary):

Printre care prietena ta? Sper ca nu sunt indiscreta.

| DarkAndDreary a răspuns (pentru AndraRox):

Da. Iubita mea. Si inca cativa crestini cu care ma inteleg bine.

| godge a răspuns:

Da

| AndraRox explică (pentru godge):

Si de pe acest site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am intalnit!(putini dar am intalnit-nu ca ateii ar fi mai buni dar pe tot locul exista exceptii)

| godge a răspuns (pentru AndraRox):

Da,destui, dar mai mult in viata reala.