| ViorelTeVede a întrebat:

Dragi atei, oficial am incurcat-o:

http://www.antena3.ro/......78264.html

46 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Am eu ceva probleme cu vederea dar nu vad nici un drac de leu pe chestia aia.Nici macar o sulita sau o pozitie de lupta nu este.

| Kalla a răspuns (pentru Lizzu):

Tu ai vazut cum ne fac ateii? Prosti incuiati nebuni rai violatori ipocrizi si lista continua. Ei ne injura in continu si spun ca suntem niste primitivi si handicapati si tot ei sunt victimele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarbo):

Cum daca ti-ar arata cineva? Daca zeul respectiv se arata unui grup de pe persoane sceptice, mai mult in toate facultatile mintale fara sa fi consumat substante halocinogene si fara sa fi avut parte de viziuni,adica sa fie o exeperienta cat se poate sa o contesti? Cand se vorbeste de realitatea obiectiva (sa zicem ca zeul x exista si iti demostreaza si tu crezi ca esti schizofrenic), m inseamna ca ignori realitatea, iar cand zeul x nu exista dar tu crezi subiectiv ca exista iarasi ignori realitatea. Deci cum daca s-ar intampla ipotetic sa vezi aceste locuri mitice, si sa fie reale, iar tu sa le negi nu credeam ca o zic asta, dar i-as d-a dreptate lui Kalla in acest caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Maxim96):

Cu ce argumente? Ce dovezi? Cele mai multe penibile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarbo):

Wow, multe, si eu sunt cam psihopaticlaughing

| Lizzu a răspuns (pentru Kalla):

Da, si ateii si credinciosii jignesc.
Dar daca raspunzi la jigniri tot cu jigniri, asta nu se va termina niciodata.

| Dandanache a răspuns:

Au luat doua premii pentru doua activitati punctuale, amandoua tinand de reportajul de teren: Piata Universitatii si Baia Mare. La capitolul editorial, sunt praf, datorita aservirii politicie si goanei dupa senzational.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Mădă0611):

Eu nu am observat diferenta. Articolul este fals!

| Mădă0611 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu ma mir ca nu observi, iar asta nu face ca ceva sa fie fals, presupun ca pentru tine multe sunt false (parerea mi-am facut-o uitandu-ma peste voturile date de tine laughing).

| Mădă0611 a răspuns:

Fiecare cu "domeniul sau de activitate", in plus, in jurnalism subiectivismul nu are ce cauta, cum apare, cum toata munca ta se indreapta spre 0, asta e a3, unde doar Badea ce e mai inteligent, pana o da in politica.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Mădă0611):

Deci ma spionezi. Asta e un fel de "plan B"?

| Mădă0611 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Ma uit cine pe cine nu inghite (am obs ca pe mine nu ma inghiti, desi acum schimbam 2-3 litere pentru prima data) laughing si cand cineva da folositor si inteligent pentru 2 raspunsuri contradictorii, e clara treaba, vorba aia "atat si nimic mai mult". smug

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Mădă0611):

Ok, tu esti experta! Eu dau in functie de avatar.

Revenind: E ciudat sa crezi in articolul pus de tine. Are 0 dovezi. Daca antena posteaza un articol care suna cam asa: "Specialistii confirma. Un sondaj realizat arata ca toata fetele cu numele Mădă care isi taie unghiile hexagonal primesc mai multe voturi de "inteligent" si "folositor" pe TPU."; tu ii crezi?

| Mădă0611 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Ce zic eu si ce intelegi tu. oh go on

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Mădă0611):

Ce trebuia sa inteleg?

| JustSolutions a răspuns:

Sincer descoperirea asta nu va schimba cu nimic cursul istoriei findca ateii vor fi la fel de inraiti in necredinta lor