| mentholinks a întrebat:

Dumnezeu consuma alimente sau ceva asemanator? De unde are El energie?

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Din pedepsirea păcătoșilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am prins eu mâncând pită cu slană.

| Serbanok a răspuns:

Mananca pateu zilnic

| GicaGigekGica a răspuns:

Ce intrebari stupide...

Răspuns utilizator avertizat
| Algo098 a răspuns:

E posibil sa consume hrana spirituala si in loc de alimente, citeste biblia nonstop, apoi avand asa de multa putere ne iubeste pe toti simultan, ceea ce e o performanta de invidiat.

| StrongHeart a răspuns:

Pai El este energie

| LoveSleep a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

E un fel de faci ce vrei, dar daca nu faci aia, patesti cealalta.

Răspuns utilizator avertizat
| ania a răspuns:

El e sursa energiei.

| alex598 a răspuns:

Dumnezeu este Dumnezeu. El nu este materie ca noi sau ca tot universul nostru. El însuși este o sursă infinită de energie