| Titel18 a întrebat:

Dumnezeu poate crea o piatra atat de grea in cat nici el nu poate sa o ridice?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Raspunsuri la toate aceste intrebari legate de: Dumnezeu, Isus, credinta si religie, le vei primii de la un preot. Mergi si discuta cu un preot, sau citeste Biblia.

32 răspunsuri:
| Holiday a răspuns (pentru Idris):

Auzi, dar Alah asta al tau se poate sinucide?
Ce zice povestea voastra.

Dar fara povesti si citate idioate, simplu: "da" sau "nu".

| Idris a răspuns (pentru Holiday):

La unele intrebari nu se poate raspunde simplu cu da sau nu. As putea sa iti pun intrebari cu doar doua variante de raspuns la infinit. Ca si raspuns la intrebarea ta: Allah ne spune că „Allah este Capabil să facă orice El voiește să facăˮ.