| Paracetamol0lol a întrebat:

Eu sunt satanist, doar că de sărbători cum ar fi paște, crăciun merg cu rudele la biserică, nu merg ca să mă rog și merg că îmi dă vibe de club și să râd de unele babe prostuțe, de închinat nu mă închin și când se pune toată lumea în genunchi eu rămân singurul în picioare. Ce părere aveți, ar trebui să mă creștinizez? Și menționez că am pus și mâna pe lumina aia sfântă cum o fi... e păcat?

127 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești ateu, nu satanist.

| Paracetamol0lol explică (pentru anonim_4396):

Păi am un poster cu lucifer deasupra patului și din când în când ies cu tovarășii mei noapte în pădure și facem ritualuri, bem bere, fumăm bine și plecăm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

rolling on the floor

| depression17 a răspuns:

Eu zic ca e complet normal, la urma ai o viata nu 2

| depression17 a răspuns:

Cum adica vibe de club

| DeMicUnCălător a răspuns:

Ești liber și este perfect legal să crezi in nimic.
Dar să nu crezi că jignind oameni care nu ti-au făcut nimic și pe care nici măcar nu-i cunoști. Te face un om bun si un necredincios sufletist.

| Paracetamol0lol explică (pentru depression17):

Adică atunci când se îngrămădește lumea pentru lumină și se împing, mă bag și eu printre ei să mă împing, ne dăm umere/coate și ocazional îi mai ia părul foc uneia random, mai leșină cineva, un botez nereușit, dealtfel se întâmplă multe

| Paracetamol0lol explică (pentru DeMicUnCălător):

Păi nu înjur babe dacă nu mă înjură nici ele pe mine și în întrebarea mea am scris "prostuțe" un cuvânt ce voia să fie dur, dar l am făcut să sune mai blând

| depression17 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Pare interesant, crezi ca ar trebui sa merg si eu la anul?

| Paracetamol0lol explică (pentru depression17):

Dacă ai starea de spirit necesară cu siguranță, eu de obicei stau în curtea bisericii cu ăștia de nu intrăm să luăm lumină și fumăm, ne alergăm printre morminte, mai intrăm în biserică să ne înghioltim... e altă viață

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Prostuțe sau neprostuțe, oamenii se simt bine in lumea lor. Nu deranjează pe nimeni și nu cred c-au venit peste tine, in locul unde te simți bine să-ți de-a lectii de purtare.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu ești satanist. Sataniștii știu că sunt în afara Legii și sunt secreți.

| Paracetamol0lol explică (pentru TamplaruAnisoara):

Secreți? Ceva gen oala cu aur de la capătul curcubeului?

| Paracetamol0lol explică (pentru DeMicUnCălător):

La câte babe au scuipat după mine pe stradă nici nu pot să ți enumăr câte proteze dentare au fost scuipate pe jos rolling on the floor

| depression17 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Bine le-ai facut, batranii astia sunt prea nesimtiti

| Paracetamol0lol explică (pentru depression17):

Adevărat fratele meu, au prea multe pretenții și curaj să ceară locurile altora în mijloacele de transport deși ei nu au neapărată nevoie (unii din ei ) și dacă nu l oferi te și blestemă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Ultima dată când mi-a cerut o persoană în vârstă locul în autobuz a fost în 2019, nu i-am răspuns și a plecat.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Din păcate vei mai călca in scuipat.
Așa se întămplă cănd le știi pe toate dar n-ai banii de-o mașină de lux in care să nu-ți scuipe nici un om mai în vărstă.

| Paracetamol0lol explică (pentru DeMicUnCălător):

Un cazan? Du te mă de aici rolling on the floor după ce că trotuarele au devenit parcări de nu mai au loc oamenii să meargă, vrei să-mi iau și eu un cazan? rolling on the floor nu mai este planeta pentru omenire și pentru mașini, pentru fierăriile alea poluante și de prost gust. Să ți dau cheie pe mașină!

| Paracetamol0lol explică (pentru anonim_4396):

Ce să zic bravo ție

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Știi ce-a spus vulpea cănd n-a ajuns la struguri? Că sunt acrii.

| Paracetamol0lol explică (pentru DeMicUnCălător):

Da, dar la sfârșit strugurii se strucaseră și vulpea a fost împușcatăhee hee

| SamaeI666 a răspuns:

Esti la fel ca acele babute doar ca de partea cealalta a baricadei.Nu esti cu nimic mai special, ba chiar dimpotriva.
O inutilitate care respira as spune.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Săraca vulpiță. Dumnezeu s-o ierte! De fapt scuze, am uitat, Tu nu crezi in Dumnezeu. Atunci am să spun.
-Săraca vulpiță. Nimic s-o ierte!

| goodspeed55555 a răspuns:

Vine sfârșitul lumii mai e puțin o sa fută in cu r lucifer

| Paracetamol0lol explică (pentru DeMicUnCălător):

Și eu am să spun
- săracul cazan drapula să l sudeze
De fapt stai, că tu crezi în Dumnezeu
-săracul cazan dumnezeu să-l sudeze și să nu mai calce oameni nevinovați și să lase loc pe trotuare pentru mamele cu copii în cărucioare și pentru oamenii invalizi cu scaunul cu rotile

| goodspeed55555 a răspuns:

Tu ești un tâmpit sa ști că Dumnezeu iubește și tâmpiții.

| Paracetamol0lol explică (pentru goodspeed55555):

Te ai enervat așa de repede? >.< Uwu, Uwu ce kawaii ești

Răspuns utilizator avertizat
| Paracetamol0lol explică (pentru KronstadtRevival):

De ce? că n am chelie ca matale bre rolling on the floor