| marioara89 a întrebat:

Hei, buna!
Probabil a mai fost pusa intrebarea, dar sunt curioasa si eu. Voi credeti in vraji? Ce spuneti, se mai fac vraji in ziua de azi? Cine le mai face?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in 2019, cat de needucati si naivi sa fim sa credem in vraji?

| LupusDei1993 a răspuns:

Eu cred, eu vreau sa te vrajesc cu "abureli" stiintifice ce resping realitatea vrajilor.

| Daniel323 a răspuns:

Gandul este o forma de energie.Mecanica cuantica este inca la inceput de drum. Posibilitatile sunt infinite.
Doar prostii cred ca stiu totul.Asa au crezut dintotdeauna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum, de ce te faci că nu știi? Unii au băgat doar vreo 30 de miliarde și apoi au vrăjit pe la Malta, apoi cu televizorul și iată, revo din 89. Soros la bagă și el vreo juma de biliard și uite, revo porticalii, primăveri arabe, alegeri americane hăcuite cu hackeri ruși, fiecare cu descântecul lui.

| RAY a răspuns:

Cred ca creierul uman este capabil de absolut orice fantezie, credinta