| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acest videoclip?

https://www.youtube.com/watch?v=UfALTmvXX8U

Nici nu ma asteptam sa fie alta tara in afara de asta pe primul loc.

14 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

3 cuvinte: abuz de putere

| KodrutZ a răspuns:

M-ai facut sa imi pierd vreo 3 minute din viata degeaba...
Nu e nimic nou sub soare. Si uite ca totusi Arabia Saudita o duce mai bine ca noi...

| Mussette a răspuns:

E normal ca pe locul 1 sa apara o tara ca Arabia Saudita, care din punct de vedere al religiei este musulmana, iar ei au o mare inegalitate intre sexe. Apoi a fie urmata de India, are are un nivel de cultura scazut si in plus, in religia lor exista vaca sfanta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mussette):

Ca de parca la crestinism nu ai auzit de Sfantul Termopan rolling on the floor
Cauta pe net daca nu ai auzit, si o sa ramai surprinsa de prostia umana.

| Mussette a răspuns (pentru Mayhem666):

Chiar nu stiam. Am cautat pe net sa-l vad si eu. rolling on the floor De parca acel geam nu putea fi nesters bine sau sa aiba vreun defect din turnare. Vad ca si la noi in tara au aparut sfintii pe pereti, in lemn, cartofi sau cine stie unde. rolling on the floor
Eu stiam de "Sfantul Cinci" blushing.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mussette):

Mai era unu aici pe TPU, care spunea ca a vazut o cruce intr-un castravete atunci cand il taia ca sa faca o salata rolling on the floor

| Mussette a răspuns (pentru Mayhem666):

Si o fi inceput sa faca inchinaciuni si rugaciuni la castravete. rolling on the floor ce imagine rolling on the floor in cartofi se poate observa uneori; chiar profu de religie, care era si preot ne spusese ca in cartofi se poate vedea semnul crucii, fiindca asa e cartoful, nu ca apare Dumnezeu pe oriunde.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mussette):

Multi idioti sunt pe lume, noi nu putem decat sa ii evitam, am dreptate?

| Mussette a răspuns (pentru Mayhem666):

Mare dreptate, dar ce sa faci, daca traim printre ei. Precum a spus Alexandru Lapusneanu "prosti, dar multi".

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Vezi ca vine aladdin la tine si-ti fura covoarele

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Ce legatura are ce ai spus tu, cu videoclipul?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Mayhem666):

Aladdin e turcalete

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Nu prea am covoare acasa laughing Ghinion!

| danay72 a răspuns:

Păcat ca au astfel de legi. Mai rău e ca spun ca Dumnezeu interzice aceste lucruri, când Dumnezeu considera femeia la fel de importantă ca și bărbatul.