| Idkidk a întrebat:

Ce părere aveţi despre acest videoclip?
https://www.youtube.com/watch?v=0rXBrj9HW6A

8 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Unde le gasesti pe toate astea?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

La canalul : Atenţie Cad Mere!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Se pare ca iti cam plac video-urile astea.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Da. laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

M-am uitat acum vreo cateva zile la video.
Nu m-as gandit niciodata ca desenele animate ar avea legatura cu chestii din astea,oricum copii mai mici care se uita nu le inteleg,probabil aia care le-au facut le-au facut asa ca sa se mai uite si adultii la ele sau mai stiu eu ce, oricum desenele mai noi de pe acum sunt groaznice,nici nu merita sa te uiti la ele ca cele de pe Cartoon Network cum ar fi Clarence,Unchiul Bunic,Doctor super pantaloni pana si numele sunt groaznice si eu care credeam ca Johnny test sau Phineas si Ferb sunt groaznice bine nu toate desenele,unele sunt grozave ca Un show obisnuit, Ultimate Spider-man si Ciudateni si altele pe Disney, asta e cel mai bun canal de desene, cartoon network a scazut foarte mult inainte imi placea sa ma uit la el cand eram mai mic, nici nu credeam ca Disney va fi super si ca o sa-l inlocuiasca pe Jetix dar imi place si Disney mult.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Desenele mai vechi au fost frumoase.

| alexandrualind a răspuns:

Interesant.Imi place asta tare de tot.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

De parcă pe cei mici îi doare capu' de atâtea detalii! Pentru mine e simplu, când vizionez un film de desen, o animaţie î-l iau la pachet, adică tot! Mă bucur de poveste şi de imaginaţia de care dau dovadă, dacă aş fi atent la atâtea detalii aş pierde farmecul desenului, şi cel mai important, magia!