| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste ritualuri sataniste?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Ritualuri sataniste? Vrei să dai de dracu? Doar enervează-mă...

7 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Un ritual ar fi...Da-ti Foc!

| Karakter1 a răspuns:

DA da numaidecit xD prinde o virgina si bea singele ei, vei ajunge mai repede in iad big grin Cu asa lucruri nu este de glumit! Daca ai privit un film sau nu stiu ce acolo, asta nu inseamna ca trebuie sa repeti.Vei fi blestemat(a) tu si tot neamul tau!

| samoila09 a răspuns:

Iti pui in cap apa la 1000 de grade, te arzi cu lumanari iti pui fier incins pe cap iti smulgi parul de la sub-brad cu penseta laughing) sper ca am ajutat

| DrunkenRat a răspuns:

Satanismul este de mii de ori mai greu de inteles decat ateismul. Enervanti si megalomani, macar ateii sunt neutrii, insa, daca tot crezi in divinitate, atunci de ce 'tii cu ala rau'? laughing) Si dupa 20ml alcool incepeti sa judecati fetele cuminti cum se indragostesc de vagabonzi. Oh, doamne...

| Shinto a răspuns:

Daca vrei neaparat, uita-te prin intrebarile mai vechi.Era un tip care vroia neaparat s-o invoce pe Bloody Mary. Dupa ce a intrebat cum sa faca asta,la foarte putin timp a intrebat cum sa faca sa scape de Bloody Mary,ca ritualul funcționase,dar el de-atunci nu prea mai putea sa doarma.
Asadar,ai grija, indiferent ce raspunsuri "binevoitoare" primesti, nu cumva sa si functioneze!

| Wehrmacht a răspuns:

Ma intreb...astia care au raspuns cu dati foc sau iti pui apa in cap...bloody mary si altele or avea mai mult de 10 ani?

Răspuns utilizator avertizat