| TheDarkShadow a întrebat:

Hey...Imi puteti da cat mai multe site-uri sataniste? plz...

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ce zici, crestine nu doresti?

| nesuferit a răspuns (pentru EmaS):

Filozofia satanista e foarte interesanta, incearca sa citesti, pentru cultura generala,
Iar ovestile astea crestine, sunt pentru copii mici sa fim seriosi, fecioare virgine si oameni care omoara balauri big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru nesuferit):

Satanismul e interesant zici? E ca si cum ai zice ca iti place sa suferi!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru EmaS):

Bine punctat.Cred ca ai 13-17 ani thedarkshadow...

| thelordofthedrinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Inainte sa afirmi ca satanismul e suferinta incearca sa te documentezi. Incearca sa afli ce este cu adevarat satanismul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru thelordofthedrinks):

Consecintele satanismului vor fi suferinta si chin!

| thelordofthedrinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceasta e parerea ta si o respect dar nu cred ca trebuie sa faci afirmatii nefondate in necunostinta de cauza.

| Purgatoriu a răspuns:

Finally! Unul mai prost ca mine laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| hereo a răspuns:

Piei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai nevoie de asa ceva esti nihilist? Ti s-a urat cu viata!

| RockQueen666 a răspuns:

Ar mai fi bucuria lui satan daca te intereseazalaughing