| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati, va rog niste duhovnici din Brasov?

2 răspunsuri:
| roxaa15 a răspuns:

Nu iti pot raspunde exact la intrebarea ta deoarece eu sunt din timisoara dar iti pot da unele sfaturi in alegera duhovnicului, alege un preot care iti pica pe sufet cum s-ar zice, cu care sa poti vorbi tot ce te framanta, care sa te indrume frumos, sa fie bland si cu dragoste de Dumnezeu dar si de oameni. Si cel mai important lucru roagal pe Dumnezeu sa te indrume El catre ael duhovnic Domnu fie cu tine si cu noi toti

| Ciubi a răspuns:

Ti-l-as recomanda pe parintele Popocioc de la manastirea Sfanti Budygai ai Maicii Domnului!
Este un duhovnic plin de duh si binecuvanta cu toate harurile bisericesti!