| CRC98 a întrebat:

Legenda Urbana,, Bloody Mary" chiar exista s-au doar e o poveste de speriat lumea? FUNDA + sa imi ziceti ritualul aparitiei.

2 răspunsuri:
| BlackSulphur a răspuns:

Da, normal ca exista! Uite cum o summon-ezi:
Iei un cutit, te tai la mana de 3 ori, desenezi BM (Scris caligrafic) pe o oglinda, apoi iti bei singura sangele.
Urmatoarea dimineata iti vei da seama ca esti un mare credul, si o sa-ti para rau ca (,) crezi in toate prostiile care ti le comunica lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista! Dar am gasit undeva ceva care nu sunt sigur ca este adevarat, niste cazuri la care se dadeau si nume si varsta adica destul de credibile din acest punct de vedere de persoane care au murit sin cauza lui Bloody Mary..Desigur ca eu sunt de opinie ori ca acele cazuri nu sunt reale ori ca au decedat din cu totul alte motive!