| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

M-am intoros la credinta!
Acum imi dau seama cat de proasta am fost pana acum. Iisus exista!
Aseara, pe la 10 seara, citeam Prea Sfanta Biblie, ma rugam ca Dumnezeu sa mi se arate. Trecura 10-15 minute si m-am dus la bucatarie sa-mi iau un pahar cu suc. M-am uitat la icoana si Iisus facea cu ochiul. M-am speriat, am alergat la mine in camera, Sfintii Ioan Gura de Aur, Luca, Marcu si parca l-am vazut si pe Moise care ma alerga cu o coasa alergau dupa mine cu cohii rosi si cornite. Mi-am facut cruce si totul a trecut.

Dumnezeu exista!

P. S: credeti ca are legatura cu jointurile din-ainte de a ma apuca de citit?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Esti posedata de demoni!

59 răspunsuri:
| Bizantino a răspuns:

laughing asta este o intrebare asa pusa la caterinca...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMaria1453 a răspuns:

Poate ca da ( ma refer la ulltima parte cand te alerga cu coasa) dar da, Dumnezeu chiar exista. cine crezi ca ne-a creat?

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Bizantino):

Nu, serios, Dumnezeu exista!

| ROB3RT89 a răspuns:

Cata imaginatine si caterinca pe capu tau, puteai foarte frumos sa postezi la T/A, aici n-are nici un farmec!

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Esperança):

Poate ca sunt, de aceea ma voi ruga bunul Dumnezeu sa ma scape de demoni!

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru FortaUniversului):

Tu m-ai jignit, dar eu ca (,) crestina n-o sa pun la suflet.Domnul sa aiba grija de tine!

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru AnaMaria1453):

Mamica si taticulbatting eyelashes

| Zenicide a răspuns (pentru Bizantino):

Crezi?

| lastOne a răspuns:

Cum scrie la tine in CV? vampir wannabe, stoned si credincios

| Jackal7 a răspuns:

Ce aveti fratilor, nu aveti simtul umorului? Black Vampire, e foarte tare gluma laughing La inceput m-am speriat, pana la faza cu icoana am crezut ca vorbesti pe bune. Hai ca a fost buna asta...

| Zenicide a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Te scap eu fara sa ma rogi. Daca mai ai din chestia de aseara =]

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru lastOne):

I'm vampire and i believe in God.
E atat de greu de crezut?

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Jackal7):

Mersi amice
N-am avut inspiratie o vreme si m-am gandit sa am o revenire in forta. laughing

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Zenicide):

Marijuana au voie doar crestinii!
Pacatosii sa ramana la etnobotanice.
Pacatosule! no talking

| Zenicide a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

O sa imi fac propria religie! http://www.youtube.com/watch?v=z5tZMDBXTRQ

| AnaMaria1453 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Stiu asta, e bine sa credem in elhappy

| Nuvăsufăr a răspuns:

Te-ai creştinat?
S-a întors lumea cu cracii în sus!

( Good trolling)

| Wehrmacht a răspuns:

Imi place de la avatar.

| Crisis a răspuns:

Daca aveai jointuri imi dadeai si mie. Deci Dumnezeu exista!

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Dumnezeu exista da tu c-am iti bati joc si nu prea bine ceea ce faci

| Raniia a răspuns:

Cuvintele care le rostesti au o putere extraordinară,aceea de a afecte oameni si situatii, fie în bine, fie în rău.Prin cuvinte se poate transmite puterea spirituală a binecuvântărilor si a blestemelor.Limba este un mădular mic al trupului, dar cel mai greu de controlat.

| Flav a răspuns:

De la o vreme, tentativa asta de-a ne da interesanti pe Internet, a devenit mai esuata ca mandatul lui Boc.

| kamykaze88 a răspuns:

Lool de unde iei iarba? si eu vreau. Eu cand fumez ma indragostesc de bere da nu fuge Moise cu coasa prin casa crying da-mi si mie Mooama

| AIRIUS a răspuns:

Da,Dumnezeu exista,dar tu in mod cert, esti posedata de demoni.
Cred insa ca esti pe drumul cel bun, tin o tot asa!
Vai mama ta!

| Zenicide a răspuns (pentru AIRIUS):

Ai mare dreptate! Exorcizarea este iminenta!

| AIRIUS a răspuns (pentru Zenicide):

. Eu i as exorciza, poate le as putea scoate gaurile negre din ei, daca esti si tu ateu si tie la fel!

| Zenicide a răspuns (pentru AIRIUS):

Corect! Cum isi permite asemenea blasfemie?
Am o idee! Toti care nu cred in acelasi zeu invizibil ca tine sa fie torturati apoi arsi pe rug!

Hmm stai asa. Nu stiu de ce dar am un sentiment "Deja vu" de parca toate astea s-ar fi intamplat deja.

| Toluk19 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Tu spuneai ca nu exista Dumnezeu da?
Vezi trebuie sa-L cauti nu sa cauti dovezi sa se arate asa cum vrei tu! Spune clar Iisus> Cine ma va cauta ma va gasi < pentru asta trebuie credinnta puternica!