| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

M-am intoros la credinta!
Acum imi dau seama cat de proasta am fost pana acum. Iisus exista!
Aseara, pe la 10 seara, citeam Prea Sfanta Biblie, ma rugam ca Dumnezeu sa mi se arate. Trecura 10-15 minute si m-am dus la bucatarie sa-mi iau un pahar cu suc. M-am uitat la icoana si Iisus facea cu ochiul. M-am speriat, am alergat la mine in camera, Sfintii Ioan Gura de Aur, Luca, Marcu si parca l-am vazut si pe Moise care ma alerga cu o coasa alergau dupa mine cu cohii rosi si cornite. Mi-am facut cruce si totul a trecut.

Dumnezeu exista!

P. S: credeti ca are legatura cu jointurile din-ainte de a ma apuca de citit?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Esti posedata de demoni!

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Esperança):

Poate ca sunt, de aceea ma voi ruga bunul Dumnezeu sa ma scape de demoni!

| Zenicide a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Te scap eu fara sa ma rogi. Daca mai ai din chestia de aseara =]

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Zenicide):

Marijuana au voie doar crestinii!
Pacatosii sa ramana la etnobotanice.
Pacatosule! no talking

| Zenicide a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

O sa imi fac propria religie! http://www.youtube.com/watch?v=z5tZMDBXTRQ

| Toluk19 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Tu spuneai ca nu exista Dumnezeu da?
Vezi trebuie sa-L cauti nu sa cauti dovezi sa se arate asa cum vrei tu! Spune clar Iisus> Cine ma va cauta ma va gasi < pentru asta trebuie credinnta puternica!

59 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Cuvintele care le rostesti au o putere extraordinară,aceea de a afecte oameni si situatii, fie în bine, fie în rău.Prin cuvinte se poate transmite puterea spirituală a binecuvântărilor si a blestemelor.Limba este un mădular mic al trupului, dar cel mai greu de controlat.

| MishuD a răspuns (pentru Raniia):

It's all in the skillz.
Stiu o tipa care isi controla limba perfect, as putea spune chiar divin.
Oare ea era constienta de puterea binecuvantarilor "rostite" de limba ei?
Ca blesteme sigur nu erau!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Te-ai creştinat?
S-a întors lumea cu cracii în sus!

( Good trolling)

| Wehrmacht a răspuns:

Imi place de la avatar.

| shadovv a răspuns:

Sper ca te referi la originale si nu la legale...

Răspuns utilizator avertizat
| eucumine010 a răspuns:

Troll, but i like it. big grin

| Toluk19 a răspuns:

Satana ii trebuie multi atei! Lume nul lasati, ca va inseala foarte usor, intoarcetiva la Dumnezeu si impacativa!

| Toluk19 a răspuns:

Cind il cauti pe Dumnezeu atunci el iti arata asa niste dovezi ca exista incit nu-ti vine sa crezi ce vezi!

| alexandra2859 a răspuns:

Buna glumalaughing

| AIRIUS a răspuns:

Da,Dumnezeu exista,dar tu in mod cert, esti posedata de demoni.
Cred insa ca esti pe drumul cel bun, tin o tot asa!
Vai mama ta!

| Zenicide a răspuns (pentru AIRIUS):

Ai mare dreptate! Exorcizarea este iminenta!

| AIRIUS a răspuns (pentru Zenicide):

. Eu i as exorciza, poate le as putea scoate gaurile negre din ei, daca esti si tu ateu si tie la fel!

| Zenicide a răspuns (pentru AIRIUS):

Corect! Cum isi permite asemenea blasfemie?
Am o idee! Toti care nu cred in acelasi zeu invizibil ca tine sa fie torturati apoi arsi pe rug!

Hmm stai asa. Nu stiu de ce dar am un sentiment "Deja vu" de parca toate astea s-ar fi intamplat deja.

| Crisis a răspuns:

Daca aveai jointuri imi dadeai si mie. Deci Dumnezeu exista!

| ROB3RT89 a răspuns:

Cata imaginatine si caterinca pe capu tau, puteai foarte frumos sa postezi la T/A, aici n-are nici un farmec!

| kamykaze88 a răspuns:

Lool de unde iei iarba? si eu vreau. Eu cand fumez ma indragostesc de bere da nu fuge Moise cu coasa prin casa crying da-mi si mie Mooama

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru kamykaze88):

Nu iau iarba, am doar imaginatiebatting eyelashes

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru kamykaze88):

Din fata blocului imi iau iarba. big grin

| kamykaze88 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Sa-mi trimiti si mie te roooooooooog

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru kamykaze88):

Sigur, da o adresa.
Eu sunt din iad, strada Infern din cartierul Funingine nr 666.

| kamykaze88 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ce tare eu stau langa cazane pai la 3 strazi distanta de mine stai... vin acum dupa fan?

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru kamykaze88):

Hai, fac jointuri cu pagini din biblie, asta e secretul.

Răspuns utilizator avertizat
| Flav a răspuns:

De la o vreme, tentativa asta de-a ne da interesanti pe Internet, a devenit mai esuata ca mandatul lui Boc.

| 0rlando a răspuns:

Ce fumați fraților, că vreau și eu. Tripuri din astea mai rar vezi...

| Bizantino a răspuns:

laughing asta este o intrebare asa pusa la caterinca...big grin

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Bizantino):

Nu, serios, Dumnezeu exista!

| Zenicide a răspuns (pentru Bizantino):

Crezi?

| AnaMaria1453 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Stiu asta, e bine sa credem in elhappy

| Bizantino a răspuns:

Bineinteles ca Dumnezeu EXISTA, dar faza cu jointurile demonstreaza caterinca la asta ma refeream...

| MishuD a răspuns:

WOW, nu pot sa cred!
La fel am patit si eu, numai ca la mine venisera alte personaje!
Monstrul spagetti si gasca lui de chiftelute si ciuperci gratinate!

Monstrul Spagetti EXISTA!

P.S. Eu n`am fumat nimic laughing

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Dumnezeu exista da tu c-am iti bati joc si nu prea bine ceea ce faci

| LolNope a răspuns:

Lol,n-am ras asa de mult timp.
Nu, jointurile n-au nici o treaba.
Ele ne exteriorizeaza trairea launtrica cu Dumnezeu.
PS.:Nu-mi dai si mie icoana?

| LolNope a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

OMG,o pun pe perete, doar ca la deget il pun pe cel mijlociu.
E minunata!
Mersi!
PS.:Cel care a pictat icoana, nu-mi dai si mie un joint?

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru LolNope):

Stii, ma intreb daca in incoana aia i se facea un blow sau un handjob?thinking

| LolNope a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ambele :->

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru LolNope):

Ce pagan e Jesus. O.O

| BlueBird05 a răspuns:

Ai dreptate, Dumnezeu exista. Nu conteaza in ce mod ti-ai dat seama de asta. Important e ca ai facut-o!happy

| DNSK a răspuns:

Vb cuiva. uite de ce nu bag legale ca tine.u nu ai idee ce prostie spui. Dumnezeu sa-ti dea minte si sa te ierte.caci nu stii ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca,la fel ca toti,carora le-ai adresat aceasta intrebare,si se stiu ei,o sai vezi razand pacilea,ai un simt al umorului prostesc, si decadent.dar m-am obisnuit cu el nu-ti fa probleme, iar in privinta afirmatiei ca Dumnezeu exista iti pot spune doar ca este scris in biblie; gura pacatosului adevar graieste.deci infiderent de ce si cat crezi; ai spus un adevar.cat va cantari el, nu stim.vei afla doar tu la timpul potrivit.

| AshuraElric a răspuns:

Dacă tragi pe nas tot praful de pe mobilă s-ar putea să-l vezi şi pe Lucifer pe un inorog roz... până la urmă ce-ai de pierdut.hee hee

| lastOne a răspuns:

Cum scrie la tine in CV? vampir wannabe, stoned si credincios

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru lastOne):

I'm vampire and i believe in God.
E atat de greu de crezut?

| AnaMaria1453 a răspuns:

Poate ca da ( ma refer la ulltima parte cand te alerga cu coasa) dar da, Dumnezeu chiar exista. cine crezi ca ne-a creat?

| Jackal7 a răspuns:

Ce aveti fratilor, nu aveti simtul umorului? Black Vampire, e foarte tare gluma laughing La inceput m-am speriat, pana la faza cu icoana am crezut ca vorbesti pe bune. Hai ca a fost buna asta...

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Jackal7):

Mersi amice
N-am avut inspiratie o vreme si m-am gandit sa am o revenire in forta. laughing