| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

M-am intoros la credinta!
Acum imi dau seama cat de proasta am fost pana acum. Iisus exista!
Aseara, pe la 10 seara, citeam Prea Sfanta Biblie, ma rugam ca Dumnezeu sa mi se arate. Trecura 10-15 minute si m-am dus la bucatarie sa-mi iau un pahar cu suc. M-am uitat la icoana si Iisus facea cu ochiul. M-am speriat, am alergat la mine in camera, Sfintii Ioan Gura de Aur, Luca, Marcu si parca l-am vazut si pe Moise care ma alerga cu o coasa alergau dupa mine cu cohii rosi si cornite. Mi-am facut cruce si totul a trecut.

Dumnezeu exista!

P. S: credeti ca are legatura cu jointurile din-ainte de a ma apuca de citit?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Esti posedata de demoni!

59 răspunsuri:
| Andramarina35 a răspuns:

Eu te cred Dumnezeu face minuni!

| LION_9381 a răspuns:

Ciupercile astea

| Stelian_Tonea_1984 a răspuns:

Satana exista!