| WhiteWolf7 a întrebat:

Nati-o p-asta:http://www.youtube.com/watch?v=sYBOsvSYZvI
Hai incepeti, faceti-ma satanist, ateu si cum vreti voi ca ma amuza la nebunie cum reactionati la melodii din astea...
Deci, cum sunt?

36 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Mama' cat ii ador pe aia de la Death! am ascultat-o cu asa multa inflacarare.metal is my life! Sunt moarta fara metal! :X huooooo ce satanista sunt!? laughing ehe.ma intreb ce-o zice un manelist de'ala care sta cu aurul la gat ca un caine spanzurat de cotet, care schelalaie ca ultimu' catel jigarit daca ar asculta asa un ''satanism'' de melodie laughing omg.as vrea sa-i vad fata vecinului meu manelist cand asculta o melodie metal laughing.eu, cand am ascultat prima data o melodie metal imi curgea saliva din gura laughing wtf?! de ce este asa de orgasmica melodia?!

| WhiteWolf7 explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

Lol.oricum, da, stu ce spui despre Death, au fel anume de a canta, iti dao stare si niste sentimente nemaipomenite...ce sa mai, adevarati profesionisti.Nu stiam ca mai exista metaliste adevarate pe site-ul asta, in afara de NoChance... WarAndRiot. si sa ma departe.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Sunt asa multumita de faptul ca mai exista si oameni care asculta muzica buna. aceasta muzica care ascultata la casti sau la boxe pe mine una ma face sa ma simt ca la un concert metal! pff ce dezamagita sunt ca nu exista mai multi oameni care sa o aprecieze! asta e adevarata muzica!

| WhiteWolf7 explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

OMG, cine esti si de ce gandest ca mine?(aproximativ)De unde esti, apropo?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Uite,ti-am raspuns intr-un mesaj de unde sunt(iti explic eu acolo de ce nu am raspuns direct aici.).hee hee

| BlackMetalIsMyLife a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Cred ca nu ai primit inca mesajul. sunt din jud Arges...tu de unde anume esti?big grin