| viper_8486 a întrebat:

Am si eu o asa intrebare la fete cum reactionati in acel moment cind vreti sa faceti SEX?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Iti vei da seama greu daca o fata are chef de prostii,mai ales daca esti la inceputul relatiei cu ea,daca ea este la inceputul vietii sexuale(atunci nu ii arde de din astea, mai tarziu va avea si ea chef de din astea) sau daca e la inceputul relatiilor intime cu tine. Daca sunteti de mult impreuna si aveti relatii intime de mai mult timp, cand te va saruta, se va urca pe tine, atunci sigur are chef.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madafaca a răspuns:

Fetele, cand vor sa faca SEX, fac ca toate animalele pamantului. Plus un cutremur si doua furtuni si o grindina. Ce intrebari, frateeee...

| xTrue a răspuns:

Fac spume la gura...si le ies ochii din orbite...se transforma!

| stefaniabogdanlove a răspuns:

laughing cum reactioneaza si baietiirolling on the floor)

| madafaca a răspuns (pentru stefaniabogdanlove):

Da, li se scoala si fetelor. Nu stiu ce, dar li se scoala sigur. Ca na, reactioneaza ca si baietii...