| iurii75 a întrebat:

Păreri despre această "instrucţiune " detaliată
http://antiortodox.files.wordpress.com/......4636_n.jpg
=))

36 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

devil ce imi plac fazele de genul. Cum lumea din lene nu face crucea cum trebuie, mna, trebuie sa existe o explicatie, diavolul, asa fac toti cei care cred in diavol, asa se explica ideile diferite referitoare la dumnezeu, ce e, ce vrea, bla bla bla. Apropo, vezi ca e un dracusor pe umarul tau stang si iti sopteste sa faci misto de cei care nu cred ce crezi tu. smug

| iurii75 explică (pentru Mădă0611):

Iaaacaaa unde araaaaai! rolling on the floor

| Cyrano a răspuns:

Este o mare prostie... Dracii fug numai de cei care se sfintesc; se roaga si postesc!

| iurii75 explică (pentru Cyrano):

E frumos versetul de la iacov 4:7 Supuneţi-vă deci lui Dumnezeu, dar împotriviţi-vă Diavolului, iar el va fugi de la voi. 8 Apropiaţi-vă de Dumnezeu, iar el se va apropia de voi!

| godge a răspuns:

Naspa

| iurii75 explică (pentru godge):

Aaaaaa! Clar.