| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati sa gasesc versurile unei cantari crestinesti "Ne vom revedea odata"?

7 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

Doamne ajută,
Da, cum să nu accesaţi link-ul şi veţi găsii aici.

Noapte binecuvântată şi multă sănătate.

http://www.youtube.com/watch?v=9QsdEwemoUM

| vangaelis a răspuns (pentru Andrei258):

Nu-s toate strofele. e mai lunga... Am auzit-o la o inmormantare...m-a cuprins sufleteste.

| Andrei258 a răspuns (pentru vangaelis):

Îl vreţi integral?

| vangaelis a răspuns (pentru Andrei258):

Cu siguranta happy

| Andrei258 a răspuns (pentru vangaelis):

Eu nu-l găsesc mai încercaţi poate faceţi rost mă bucur că v-am putut fii de ajutor cât dect. O seară binecuvântată

| vangaelis a răspuns (pentru Andrei258):

O seara buna Andrei, Multumesc pentru ca mi-ai raspuns

| Andrei258 a răspuns (pentru vangaelis):

Nu aveţi de ce mi-a făcut plăcere să vă pot fii de ajutor mi-a plăcut religia în şcoală aşa am fost crescut de bunica nu am studii în domeniu dar citesc şi mă documentez. Puteţi apela oricând şi dacă ştiu răspunsul vă ajut cu mare drag.