| Octavian199 a întrebat:

S-a descoperit un papirus al sotiei lui Iisus.Ce parere aveti? https://www.historia.ro/......in-temelii

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca si iahve a avut nevasta de ce sa nu aiba si iisus?

| iurii75 a răspuns:

Mă faci să rîd cu aceste "bombe" de doi bani.

| Octavian199 explică (pentru iurii75):

'Cata' pe 'goagle'

| Cristiaanandrei a răspuns:

Un crestin care vrea dovezi hai ca am trait sa o vad si pe asta. Crede si nu cerceta laughing

| Octavian199 explică (pentru Cristiaanandrei):

Ba o da cu 'dovezile, ba cu 'crede si nu cerceta' rolling on the floor

| Amely21 a răspuns:

În Biblie nu scrie așa ceva. Postarile pe Google și alte cărți sunt invențiile ale oamenilor.

| Octavian199 explică (pentru Amely21):

Si biblia nu e rolling on the floor

| iurii75 a răspuns (pentru Octavian199):

Crezi că tot ce găsești este adevărat?

| Octavian199 explică (pentru iurii75):

Crezi ca biblia e adevarata?

| iurii75 a răspuns (pentru Octavian199):

Sigur!

| Octavian199 explică (pentru iurii75):

Dovedeste.

| iurii75 a răspuns (pentru Octavian199):

În două fraze pe TPU?
Studiază biblia și te vei convinge.

| Octavian199 explică (pentru iurii75):

Dovedeste ma.Din alta sursa.Asa pot sa dovedesc si eu ca plamantul e plat.Din surse platiste rolling on the floor

| iurii75 a răspuns (pentru Octavian199):

Mi-ar lua prea mult timp să-ți aduc toate sursele. Dar dacă dorești -
https://wol.jw.org/ro/wol/lv/r34/lp-m/0/23448

| Octavian199 explică (pentru iurii75):

Crezi ca asta tine de cald?

| AG777 a răspuns:

Aha Si eu as fi putut ascunde o foaie in timpul existentei lui Mihai Eminescu, prin care sa spun ca el a fost mecanic auto si nu poet si altul cand o va descoperii peste ani si ani chiar va pune botul

| iurii75 a răspuns (pentru Octavian199):

Problemele tale