| afksbhbaws a întrebat:

Am facut un pacat si l-am marturisit, dar daca l-am mai facut odata mai trebuie sa-l marturisesc?

5 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Bineinteles

| Raquella a răspuns:

Nu, ca ti-o fi greu..Adica sa il comiti nu ti-a fost greu, dar ca sa iti ceri iertare, da?!

| afksbhbaws explică:

Va multumesc la toti pentru raspunsuri!

| ateuNEGATIV a răspuns:

Da trebuie de fiecare data eu spun sa te muti la popa haaaaaaaaaaaaaaa

ps cine doreste sa afle cei teoria evolutiei
ps cine doreste sa afle cei teoria evolutiei http://teoria-evolutionista.blogspot.com/

| Pitbull305 a răspuns:

Poi eu cred ca da, trebuie sa marturisesti lui Dumnezeu fiecare pacat pe care l-ai facut.