| ZuZu231 a întrebat:

Salut, imi poate da cineva un grup de muzica respectiv persoane care canta la instrumente muzicale din Ploiesti? (Eu cant la chitara si sunt incepator, mi-ar face placere sa cunosc persoane care chiar au o idee de ceea ce fac )

5 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Cauta pe Google o biserica advenista care are sigur un grup muzical si expuneti dorinta de a participa la grupul muzical din acel loc, sigur vei gasi multi instrumentisti acolo.

| Celcestietot a răspuns (pentru danut):

Sau o biserică ortodoxăwinking!

| danut a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu stiu daca au grupuri muzicale organizate. Spun ce stiu.

| Celcestietot a răspuns (pentru danut):

Eu știam că au happy.

| danut a răspuns (pentru Celcestietot):

Ok.