| BiscuitexD a întrebat:

Heya! Chitaristi pe aici?

Caut de aproximativ doi ani persoane interesate de muzica. Din pacate nu toti s-au tinut de treaba so.pentru inceput - imi place sa cant si am studiat [putin] chitara. dar as fi interesata mai mult pentru vocal decat instrumental. Accept sa cant cover-uri dar si melodii originale. Btw: fara manele, heavy/aggressive metal, screamo si grunge.

-Nu am vocea groasa
-Nu pot canta foarte jos
-Cant in romana, engleza sau franceza
-Pot oferi niste inregistrari pentru cei interesati.
-Nu sunt pretentioasa. Nu vreau sa fiu neaparat intr-o trupa. Imi doresc sa cunosc un grup de chitaristi-vocalisti interesati de asa ceva.

Informatii : Fata - Bucuresti - 15 ani

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai de ce nu cauti pe Internet asa ceva? Gasesti foarte usor.
Mie-mi plac melodiile la chitara, mai ales live, noaptea, la poalele unui munte.hee hee Am cativa colegi care mai sunt cu chitara, dar o utilizeaza mai rar ultima vreme. Ce doresti tu, gasesti rapid pe Google.happy

| Samy_9877 a răspuns:

Trupa mea e Grunge!

| DarKJoKeR a răspuns:

Hey.Si eu cu chitara pe aici, dar incepator, si din pacate din bacaubig grin. Dar mno, in caz de inca "Cauti de aproximativ doi ani persoane interesate de muzica" imi poti lasa un mesaj privat cu id, si mai vb pe messwinking.

Buh-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai cant la chitara(incepatoare)hee hee, pacat ca sunt din Craiova. Daca doresti, imi lasi id-ul de mess in privat si mai schimbam cateva idei big grin.